Metin2Epic Reborn
Pentru a avea acces la chatbox+toate categoriile va rog sa va INREGISTRATI
Metin2Epic Reborn
Pentru a avea acces la chatbox+toate categoriile va rog sa va INREGISTRATI
Metin2Epic Reborn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


forumul serverului metin2epic. Un server pvp dar la care trebuie sa-ti castigi respectul si armele
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!

Go down 
+5
ISeeVoices
Leon
[GA]AngelOfDeath
PhantomDmG
CrEaTuRe
9 posters
AuthorMessage
CrEaTuRe
Users
Users
CrEaTuRe


Posts : 65
Points : 109
Reputation : -1
Join date : 2011-04-19
Age : 28
Location : IASI!

[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty
PostSubject: [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!   [TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! EmptyThu Apr 21, 2011 10:06 am

Am vazut ca multi playeri folosesc magiile in plus de La clientul lui Abesgaara Mad ! Prin care am decis sa luam cv masuri de preventie raspandirii hackului in JOC Twisted Evil !

Cei care vor fi prinsi cu Magii in plus cum ar fi: La magii pe CORP sa aiba in plus aura pusa sau in duel sa foloseasca vartejul sabiei si iures! va imformez ca acesta va primi Kick sau kill Like a Star @ heaven ! daca nu intelege ca aceste magii in plus sunt ilegale va fi raportat Ownerului ''GOD'' Prin care sar putea sa primeasca BAN 12h sau chiar 24h

Deci daca aveti aceste skilluri in plus va rugam lasatile acolo in pace si sa nu le folositi! Chiar si eu am aceste Skilluri prin care Abesgaara a facut o greseala implementandule in acest client!

Va multumesc celor care au citi acest anunt! Si sper sa se evite aceste probleme! cheers


Last edited by CrEaTuRe on Sun Apr 24, 2011 12:23 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://google.ro
PhantomDmG
Users
Users
PhantomDmG


Posts : 35
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 2011-04-21
Age : 25
Location : Bacau

[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty
PostSubject: Re: [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!   [TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! EmptyThu Apr 21, 2011 11:19 am

Ma da datile Ban direct la ip la aia care folosesc mai multe skilll Wink
Back to top Go down
CrEaTuRe
Users
Users
CrEaTuRe


Posts : 65
Points : 109
Reputation : -1
Join date : 2011-04-19
Age : 28
Location : IASI!

[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty
PostSubject: Re: [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!   [TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! EmptyThu Apr 21, 2011 11:24 am

BAN direct este mult spus! nu cred ca daca tu ai folosi Aceste skilluri si noi sati dam ban, nu cred ca-i fi multumit!
Back to top Go down
http://google.ro
PhantomDmG
Users
Users
PhantomDmG


Posts : 35
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 2011-04-21
Age : 25
Location : Bacau

[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty
PostSubject: Re: [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!   [TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! EmptyThu Apr 21, 2011 9:33 pm

Atunci cum sa scapam de ei? Idea
Back to top Go down
PhantomDmG
Users
Users
PhantomDmG


Posts : 35
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 2011-04-21
Age : 25
Location : Bacau

[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty
PostSubject: Re: [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!   [TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! EmptyThu Apr 21, 2011 9:43 pm

Datile 24 h 48h sa se invete minte
Back to top Go down
[GA]AngelOfDeath
Admin
Admin
[GA]AngelOfDeath


Posts : 43
Points : 53
Reputation : 1
Join date : 2011-02-28

[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty
PostSubject: Re: [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!   [TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! EmptyFri Apr 22, 2011 3:26 pm

mda prostia a fost k clientu pe care l-a bagat GOD pe sv e modificat Neutral ...
Back to top Go down
Leon
Admin
Admin
Leon


Posts : 119
Points : 178
Reputation : 1
Join date : 2011-04-19
Age : 27
Location : CARACAL

[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty
PostSubject: Re: [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!   [TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! EmptyFri Apr 22, 2011 4:26 pm

eu am un client fara bug,hack sau lag Smile
citeste toate armele epice sua legendare
are toto ce i trebuie Wink
Back to top Go down
ISeeVoices
Users
Users



Posts : 16
Points : 14
Reputation : -1
Join date : 2011-04-18

[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty
PostSubject: Re: [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!   [TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! EmptySat Apr 23, 2011 12:07 am

Leon u esti tare ma, u esti cel mai perfect, u ejti cel mai bun: Very Happy
Ma mandresc cu un jucator ca tine cheers
Back to top Go down
KiduXxX
Users
Users
KiduXxX


Posts : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 2011-04-21
Location : Metin2Epic FtW \m/

[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty
PostSubject: Re: [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!   [TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! EmptySat Apr 23, 2011 1:40 am

Chiar asa Leon Ia sa fim atenti la cv...Atunci cand a facut Eventu PvP Creature Eu team batut si dupa trb sa fiu cu naty... dar dupa ma pus sa fac cu natasha si am facut ma batut ok e ninja perfect...Dar dupa tu cum ai facut iar cu natasha daca te-am descalificat...Creature a 2 oara fi mai atent la ce faci ! Razz
Back to top Go down
Cetinash
Users
Users



Posts : 3
Points : 8
Reputation : 1
Join date : 2011-04-30

[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty
PostSubject: Re: [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!   [TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! EmptySat Apr 30, 2011 8:53 am

Sa stiti ca aveam eu un client care vedea TOT se conecta bine , fara lag , 5 magii war/ninja 6 magii sura/shaman daca e cv dati un msg
Back to top Go down
CammarosS
Users
Users



Posts : 5
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 2011-05-01

[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty
PostSubject: Re: [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!   [TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! EmptySun May 01, 2011 10:59 am

Deci .. parerea mea ar fi .. cand ownerul va avea bani Smile) sa hosteze sv si sa faca client cu autopatcher .. cea mai buna solutie !! Nu neeaparat sa hosteze sv .. sa faca client cu autopatcher si mc sa dispara !!
Back to top Go down
[OwN]GOD
Admin
Admin
[OwN]GOD


Posts : 104
Points : 159
Reputation : 2
Join date : 2011-02-28

[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty
PostSubject: Re: [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!   [TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! EmptyMon Jan 30, 2012 12:48 pm

si e greu..bani nu e..criza da...
Back to top Go down
https://metin2epic.forumotion.com
Sponsored content





[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty
PostSubject: Re: [TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!   [TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Empty

Back to top Go down
 
[TuT] [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Metin2Epic Reborn :: Metin2Epic :: Reclamatii Joc,Forum-
Jump to:  
[TuT]   [IMPORTANT]Topic Prin care va Imformam cu ceva nou! Image
tarot-cards-online.com
Create a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com