Metin2Epic Reborn
Pentru a avea acces la chatbox+toate categoriile va rog sa va INREGISTRATI
Metin2Epic Reborn
Pentru a avea acces la chatbox+toate categoriile va rog sa va INREGISTRATI
Metin2Epic Reborn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


forumul serverului metin2epic. Un server pvp dar la care trebuie sa-ti castigi respectul si armele
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Reclamatie IHAD.

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Leon
Admin
Admin
Leon


Posts : 119
Points : 178
Reputation : 1
Join date : 2011-04-19
Age : 27
Location : CARACAL

Reclamatie IHAD. Empty
PostSubject: Reclamatie IHAD.   Reclamatie IHAD. EmptyMon Feb 13, 2012 6:45 am

1)
Deci. IHAD baga prea multi MOBI pentru playeri,acestea fiind prea ''rasfatati'' si cerand in continu.
Chiar azi un player mi-a cerut sa ii bag niste reaperi ca avea nevoie de niste lazi.Eu am refuzat iar acesta a zis ca IHAD ii baga reaperi daca ii cere si ca eu sunt rau si nu le bag.
PLAYERII SUNT PREA RASFATATI.

POZA: https://i.servimg.com/u/f41/16/01/81/39/untitl11.jpg (salvati poza pentru o rezolutie mai buna)


2)
IHAD ma acuza pe mine (Corbeu) ca ''am stricat sv si am aruncat iteme modate pe jos si am dat la playeri''
Am poza cand un palyer care a laut item pe jos modat a zis ca a luat acel item de la un GM rasa WARRIOR (AngelOfDeath)
Acel palyer (dragutzica96) si-a cerut scuze ca mi-a facut putine probleme zicand ca ea este nevinovata.

Poza: https://i.servimg.com/u/f41/16/01/81/39/kk10.jpg (salvati poza pentru o rezolutie mai buna
)
Back to top Go down
[OwN]GOD
Admin
Admin
[OwN]GOD


Posts : 104
Points : 159
Reputation : 2
Join date : 2011-02-28

Reclamatie IHAD. Empty
PostSubject: Re: Reclamatie IHAD.   Reclamatie IHAD. EmptyMon Feb 13, 2012 6:56 am

doamne ce aiurea se vede:|... pixeli.tk te rog data viitoare... pai sunt acuzatii grave aduse la...si ma refer strict la AngelOfDeath Neutral
Back to top Go down
https://metin2epic.forumotion.com
Terminator007
Users
Users
Terminator007


Posts : 52
Points : 87
Reputation : 0
Join date : 2012-01-22
Age : 26
Location : Arges

Reclamatie IHAD. Empty
PostSubject: Re: Reclamatie IHAD.   Reclamatie IHAD. EmptyMon Feb 13, 2012 6:57 am

Naveti decat sa imi scoateti GM-U ,eu am incercat sa imi fac treaba cat de bine posibil,dar in zadar.
Niciodata nu e bine ce fac,daca leam baga in inger care e problema? incerca sa scot serverul din "criza"
Nu am facut ca angel sa imi dau lv 65 si sa bag demoni mandri si sa las lazile jos
Da sunt cuminte,care e problema?nu vreau sa fiu exigent.
Nu ai rasfat deloc,doar ca ai mai ajust cateodata asa putin.
Si daca e hai sa mai adaug ceva.
Din cate am opservat nu prea faci nimica,la intrebarile pus nu raspunzi,stai mai mult de distractie in map1 cu iubita ta Neutral
Eu am incercat sa fac totul mai bine cum am spus mai sus,dar vad ca niciodata nu e bine
Eu zic sa credeti ce vreti,nu sunt ca aia sa dau ban degeaba kick stun mute si mai stiu eu ce!
Team acuzat pe tine ca iai dat modate din neatentie,crezand ca Angel nu ar face asa ceva
Back to top Go down
http://www.metin2tim.ro
Leon
Admin
Admin
Leon


Posts : 119
Points : 178
Reputation : 1
Join date : 2011-04-19
Age : 27
Location : CARACAL

Reclamatie IHAD. Empty
PostSubject: Re: Reclamatie IHAD.   Reclamatie IHAD. EmptyMon Feb 13, 2012 7:01 am

Cica nu raspund la intrebari,mereu priemsc pm Smile,imi citesti tu cumva pm-uriel si nu stiu eu?
Back to top Go down
Terminator007
Users
Users
Terminator007


Posts : 52
Points : 87
Reputation : 0
Join date : 2012-01-22
Age : 26
Location : Arges

Reclamatie IHAD. Empty
PostSubject: Re: Reclamatie IHAD.   Reclamatie IHAD. EmptyMon Feb 13, 2012 7:02 am

Cate odata stau pe inv prin mapa,si pe chat sunt zeci de intrebari si astept sa vad daca raspunde cineva da in zadar
Back to top Go down
http://www.metin2tim.ro
Leon
Admin
Admin
Leon


Posts : 119
Points : 178
Reputation : 1
Join date : 2011-04-19
Age : 27
Location : CARACAL

Reclamatie IHAD. Empty
PostSubject: Re: Reclamatie IHAD.   Reclamatie IHAD. EmptyMon Feb 13, 2012 7:04 am

Ba.in final nu zice nimeni sa nu bagi repari sau alti mobi,dar nu baga aiurea,baga decat la eventuri PVM ca sa invetre si ei sa munceasca,nu sa le fie totul oferit pe deagata ca pe un server PVP. Pana la urma sv este si PVM nu PVP 100%.
Back to top Go down
AngelOfDeathâ„¢
Users
Users



Posts : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 2012-02-09

Reclamatie IHAD. Empty
PostSubject: Re: Reclamatie IHAD.   Reclamatie IHAD. EmptyMon Feb 13, 2012 7:31 am

Bun , nicio problema renunt la GA Arrow
Apropo nu ma mai pot loga cu contul vechi de cand mi-am schimbat numele .. :-??
Back to top Go down
Sponsored content





Reclamatie IHAD. Empty
PostSubject: Re: Reclamatie IHAD.   Reclamatie IHAD. Empty

Back to top Go down
 
Reclamatie IHAD.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Propuneri By IHAD!!
» Propunere By Corbeu si IHAD
» Reclamatie BigBoss96
» Reclamatie TIMI11
» Reclamatie Corbeu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Metin2Epic Reborn :: RECLAMTII GM-
Jump to:  
Reclamatie IHAD. Image
tarot-cards-online.com
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com